Lokalizacja

  • Cała Polska
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
UNICEF POLSKA
UNICEF POLSKA

Pomóż dzieciom w Libanie przetrwać kryzys

Kryzys w Libanie. Dzieci pilnie potrzebują schronień, czystej wody i ciepłych kocy. Pomóż! Rosnąca przemoc w Libanie zmusiła już około 1 milion dzieci i rodzin do ucieczki przed atakami, w poszukiwaniu bezpiecznych schronień. Zaatakowane zostały dziesiątki miejscowości w Libanie. Od 23 września setki osób zostało zabitych, tysiące rannych. Eskalacja działań wojennych zaszczepiła w codziennym życiu dzieci niewyobrażalny strach. Każdego dnia zmagają się z lękiem, niepewnością i brutalnością. Żadne dziecko nie zasługuje na takie dzieciństwo. Z czym mierzą się dzieci i ich rodziny w Libanie: ❗️ ponad 140 000 ludzi zostało przesiedlonych do około 800 schronień w całym Libanie, ❗️ już około 100 000 ludzi uciekło do Syrii, kraju również dotkniętego kryzysem humanitarnym, ❗️ edukacja dzieci jest zakłócona – opóźniony został początek roku szkolnego, a szkoły stają się tymczasowymi schronieniami, ❗️ co najmniej kilkadziesiąt ośrodków podstawowej opieki zdrowotnej jest zagrożonych zamknięciem z powodu zniszczeń i zakłóceń, przez co wiele dzieci traci dostęp do pomocy medycznej, ❗️ tylko na południu Libanu uszkodzone jest ponad 75% infrastruktury wodnej, a brak dostępu do czystej wody znacznie zwiększa ryzyko chorób spowodowanych piciem zanieczyszczonej wody. Wzywamy do deeskalacji działań wojennych, a także do przestrzegania międzynarodowego prawa humanitarnego, w tym ochrony dzieci, ludności cywilnej i personelu medycznego. Jak pomagamy dzieciom w Libanie? W dniach 24-27 września wsparliśmy 35 schronisk w całym kraju, w których przebywa ponad 14 000 osób wewnętrznie przesiedlonych. Dostarczyliśmy: 👉 26 380 litrów wody butelkowanej 👉 6600 koców, 100 zestawów zimowych i 2900 śpiworów 👉 4400 zestawów higienicznych i 900 zestawów z artykułami dostosowanymi do potrzeb kobiet i dziewcząt 👉 1210 zestawów dziecięcych z elementami dostosowanymi do potrzeb noworodków 👉 2 duże, wysokowydajne namioty wspierające zarządzanie schroniskami. Po atakach, które miały miejsce 27 września na południowych przedmieściach Bejrutu, wysłaliśmy do schronisk przyjmujących nowo przesiedlonych ludzi ponad 10 ciężarówek pełnych produktów humanitarnych. Rozpoczęliśmy też pilne naprawy uszkodzonej infrastruktury wodno-sanitarnej, uruchomiliśmy 20 mobilnych ośrodków pomocy medycznej i dostarczyliśmy 100 ton zaopatrzenia medycznego do przeciążonych szpitali. Kolejnych 25 ton zaopatrzenia ma dotrzeć do Libanu w nadchodzących dniach, a 53 tony są w trakcie zakupu. Zakupimy i rozdystrybuujemy również potrzebne leki i środki medyczne, aby wesprzeć 200 000 osób dotkniętych konfliktem. Zapewniamy dzieciom wsparcie psychospołeczne, w tym usługi w zakresie ochrony dzieci, edukację i zajęcia rekreacyjne w wielu schroniskach. Potrzebujemy Twojego wsparcia, aby dotrzeć do jeszcze większej liczby dzieci i ich rodzin z ratującą życie pomocą. Przekaż darowiznę na naszą zbiórkę i pomóż dzieciom dotkniętym przez kryzys. Dziękujemy.

2 325 zł
"MIŁOŚĆ SERCA"
"MIŁOŚĆ SERCA"

Pomóż Ukrainie w walce z ciemnością

Przez ciągłe ataki rakietowe terytorium Ukrainy i jej ludność znajdują się w ekstremalnej sytuacji w obliczu nadchodzącej zimy. Z powodu ataków rakietowych i dronów dochodzi do ciągłych przerw w dostawie prądu. Ludzie pozostają bez wody, ciepła i światła. I to w mroźnej zimie! Ostrzał rakietowy z Federacji Rosyjskiej niszczy infrastrukturę energetyczną, pogrążając całe terytorium Ukrainy w zimnie i ciemności... Ataki rakietowe mają naprawdę katastrofalne skutki dla Ukrainy: bez prądu są szpitale, porodówki, szkoły, przedszkola i żłobki. Ukraińscy chirurdzy w szpitalach, nawet w obliczu braku prądu, nie odmawiają ratowania życia i wykonują skomplikowane operacje dosłownie w półmroku, wykazując się osobistym heroizmem w miejscu pracy. Ukraińcy muszą być codziennie stale przygotowani na brak prądu przez ostrzał. Ukraińcy muszą więc stale robić zapasy wody i żywności. Bardzo trudne i przerażające dla ludzi, zwłaszcza dzieci, jest przebywanie w swoich mieszkaniach bez ciepła i światła oraz bez stałej łączności z rodziną. Jakie jest rozwiązanie? Dlatego oprócz jedzenia, wody i ciepłej odzieży muszą mieć naładowany telefon komórkowy, aby mogli utrzymywać kontakt z rodziną i przyjaciółmi. Dziś, rozwiązując kwestię zapewnienia ludziom ciepła i światła, mogą oni korzystać z tak przydatnych urządzeń, jak agregaty prądotwórcze czy power banki Jaki jest cel naszego projektu? Pozyskanie środków na zakup agregatów prądotwórczych i power banków oraz wysłanie ich na Ukrainę. Zwłaszcza na tych terenach, które najbardziej ucierpiały w wyniku wojny. Celem tego projektu jest wysyłanie na Ukrainę co miesiąc 10 szt. agregatów prądotwórczych i 50-100 szt. power banków. Co miesiąc wiele osób na Ukrainie otrzyma od Was tak potrzebny sprzęt, który pomoże im przetrwać w tym trudnym, wojennym czasie. Jeśli uda nam się wysłać co najmniej 10 agregatów prądotwórczych każdego miesiąca, to co najmniej 10 rodzin będzie miało nadzieję na przetrwanie tej surowej zimy! P.S. Jeśli przekażesz darowiznę na ten projekt, zdjęcia rodzin, które otrzymały agregaty prądotwórcze i power banki, zostaną tutaj opublikowane wraz z ich podziękowaniami. Wierzymy, że razem możemy pomóc Ukrainie w walce światła z ciemnością!  

2 252,00 zł ( 3,02% )
Brakuje: 72 216,00 zł
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa BARDZIEJ KOCHANI
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa BARDZIEJ KOCHANI

Już nie mogą się doczekać kolonii rehabilitacyjnej! Daj im możliwość wyjazdu!

Światowy Dzień Zespołu Downa to dla organizacji zajmujących się wspieraniem osób z zespołem Downa i ich rodzin najważniejszy dzień w roku. Nie inaczej jest dla nas! Z tej okazji, jako Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani", zbieramy fundusze na dofinansowanie kolonii letnich dla dzieci, młodzieży i dorosłych osób z zespołem Downa, a także na realizację turnusów rehabilitacyjnych dla całych rodzin. Nasze działania są absolutnie wyjątkowe. Jesteśmy jedyną organizacją w Polsce, która od lat zajmuje się organizacją wyjazdów kolonijnych, podczas których uczestnicy mogą się po prostu dobrze bawić w gronie przyjaciół oraz odpocząć od codzienności opartej na ciągłej rehabilitacji, terapii i leczeniu. Organizujemy kolonie z atrakcyjnym programem zajęciowym i przy wsparciu specjalistycznej kadry pedagogów i wolontariuszy. Nasze kolonie od lat cieszą się bardzo dużą popularnością. W roku 2024 organizujemy aż 4 wyjazdy na Mazury, na które w sumie wyjedzie ponad 130 uczestników. Od wielu lat nasze stowarzyszenie proponuje także oryginalne rehabilitacyjne wsparcie podczas turnusów dla rodzin – tematyczne zajęcia grupowe, inaczej mówiąc rehabilitację społeczną. Rodzice mają możliwość obserwowania swojego dziecka w relacjach z innymi, z rówieśnikami, starszymi i młodszymi, z tymi z niepełnosprawnością i z tymi funkcjonującymi standardowo. Mama i Tato mogą ocenić jakie zajęcia sprawiają dziecku radość, a co jest zbyt trudne, czy córka lub syn potrafi reagować na polecenia, czy je rozumie, co robi chętnie a z czym ma problem. Ubocznym, niejako, turnusowym zyskiem jest poznawanie innych rodziców, czasem z odległych stron, posiadających inne doświadczenia i przemyślenia. Zawarte znajomości trwają czasem wiele lat i nie ograniczają się jedynie do kontaktów wakacyjnych. Mamy na to wiele przykładów! W 2024 roku organizujemy 3 turnusy rehabilitacyjne, z których skorzysta ponad 120 rodzin! Dzięki zebranym środkom będziemy mogli opłacić kadrę terapeutów, zakupić materiały do zajęć plastycznych, teatralnych, sportowych, a także wszystkich specjalistycznych zajęć wykorzystujących elementy integracji sensorycznej (SI), treningu umiejętności społecznych (TUS), terapii logopedycznej, pedagogiki zabawy i wielu innych. Kolonie letnie będziemy mogli wzbogacić o dodatkowe okoliczne atrakcje i wycieczki, aby zapewnić osobom z zespołem Downa niezapomniane doznania, których na co dzień nie są w stanie doświadczyć. Dziękujemy z całego serca za każde wsparcie!

2 208,00 zł ( 4,15% )
Brakuje: 50 984,00 zł
Fundacja Kropla Nadziei im.Ojca Leona Knabita
Fundacja Kropla Nadziei im.Ojca Leona Knabita

Kropla Nadziei im. Ojca Leona Knabita potrzebuje wsparcia!

Staramy się nieść pomoc tam, gdzie jest najbardziej potrzebna. Wiemy, że osób w trudnej sytuacji życiowej jest co niemiara i każda wymaga zauważenia, poświęconego czasu, a przede wszystkim wysiłku finansowego, bo w wielu przypadkach to jest największą i główną bolączką... Nasza fundacja została powołana na świat, przez mamę dziecka z chorobą nerwowo-mięśniową. Znając problemy dnia codziennego i posiadając niepełnosprawne dziecko, postanowiła pomóc nie tylko naszemu dziecku, ale również innym, którzy dzielnie walczą o powrót do zdrowia. Niestety nasze państwo nie jest w stanie zapewnić im odpowiedniej terapii i leczenia, dlatego większość rodziców samodzielnie pokrywa koszty leczenia. Koszty są ogromne i rodziców zwyczajnie nie stać na samodzielne finansowanie rehabilitacji... W zależności od rodzaju terapii koszty wynoszą nawet do kilku tysięcy miesięcznie. Biorąc pod uwagę, że wiele dzieci z chorobami nerwowo-mięśniowymi potrzebują całodobowej opieki, jedno z rodziców rezygnuje z pracy zawodowej, by w pełni oddać się dziecku, a to z kolei wiąże się z dodatkowym uszczupleniem budżetu domowego. Celem Fundacji jest: wspieranie i niesienie pomocy niepełnosprawnym dzieciom i młodzieży oraz ich rodzinom poprzez: - organizowanie i udzielanie pomocy finansowej i rzeczowej, w szczególności osobom w trudnej sytuacji materialnej; - wspieranie i rozwijanie ich aktywności oraz świadomości społecznej, obywatelskiej i kulturalnej; - ułatwianie dostępu do edukacji, kultury oraz usług medycznych i opieki; - przeciwdziałanie istniejącym dla niepełnosprawnych barierom rzeczowym i społecznym; - promowanie w społeczeństwie świadomości problematyki osób niepełnosprawnych; - wspieranie w rehabilitacji i organizowanie czasu wolnego; - promowanie rozwoju wolontariatu. Pomóż nam pomagać! Pomóż nam dać uśmiech na twarzach dzieciom. Cele statutowe realizujemy dzięki Waszym darowiznom. Wspólnie możemy pomóc dzieciom i ich rodzinom! Dziękujemy za Wasze wsparcie.

2 200 zł
Fundacja "Niebieski Koralik"
Fundacja "Niebieski Koralik"

TAK dla małej szkoły dla dzieci z autyzmem w Olsztynie!

Nie zawsze to, co cieszy nas - obywateli, cieszy też samorząd, którego zadaniem własnym jest finansowanie oświaty. Ale zacznijmy od początku...  W 2021 roku, na mapie Olsztyna pojawiła się Niepubliczna Terapeutyczna Szkoła Podstawowa dla dzieci z autyzmem. Szkoła cieszy się ogromnym zainteresowaniem rodziców.  Niestety samorząd z niezrozumiałych dla nas przyczyn, w 2021 obebrał nam dotację oświatową... Kiedy próbowaliśmy podnieść się po tym ciosie, w 2023 uderzyli ponownie, po raz kolejny odbierając nam środki, które mogłyby stanowić ogromne wsparcie dla naszej placówki. Mimo rzucanych nam pod nogi kłód, dokładamy wszelkich starań, by nauka w szkole trwała nieprzerwalnie. Niestety bardzo długie terminy udzielania przez pracowników Urzędu Miasta odpowiedzi na nasze wnioski, czy wciąż ponawiane prośby o spotkanie, powodują, że każdego dnia nasze zadłużenie rośnie... Wciąż pogarszająca się sytuacja finansowa sprawia, że dziś jesteśmy zmuszeni prosić o pomoc. Potrzebujemy pieniędzy na czynsz, wypłaty, ZUS, podstawowe artykuły higieniczne - niby niewiele, a dla nas tak wiele... Terapia dzieci z autyzmem jest bardzo kosztowna, a szkoła jest bezpłatna. Przetrwamy! Potrzebne nam tylko Wasze wsparcie!

2 190,00 zł ( 2,05% )
Brakuje: 104 193,00 zł
Caritas Poznań
Caritas Poznań

Dajmy dzieciom miejsce do spotkań i rozwoju! Wspieraj świetlice Caritas!

Jako Caritas Poznań, prowadzimy w Poznaniu trzy świetlice, w których opiekujemy się grupą 70 dzieci. Nasze placówki mają ważną misję: wspierają i motywują  dzieci i młodzież do rozwoju społecznego, psychicznego i duchowego. Wspierając rodziny, dając dzieciom szansę na pokonanie barier i możliwość rozwoju,  chcemy przyczynić  się do kreowania w naszym środowisku postaw szacunku, zaangażowania, odpowiedzialności i współpracy. W centrum Poznania przy ul. Taczaka mieszczą się dwie nasze placówki: Oratorium Tęcza i Oratorium Metanoia. POZNAJCIE NAS BLIŻEJ! Te miejsca stawiają sobie za cel stworzenie bezpiecznej przestrzeni dla dzieci i  młodzieży w wieku od 7 do 18 lat. Nasi podopieczni mają tu możliwość rozwoju poprzez różnorodne aktywności oraz zajęcia tematyczne prowadzone przez specjalistów: pedagoga, socjoterapeutę, psychologa, logopedę. W naszych świetlicach prowadzone są zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe. Pomagamy dzieciom i młodzieży radzić sobie z trudnościami, wspieramy ich w budowaniu trwałych i wartościowych relacji. To niezwykle ważne dla ich przyszłego sukcesu i szczęścia. W „Oratorium Tęcza” i „Oratorium Metanoia” staramy się, aby nasi podopieczni czuli się akceptowani, docenieni, a przede wszystkim zrozumieni. Kształtujemy umiejętności odważnego angażowania się w działania grupowe. Wspólnie tworzymy zasady, odkrywamy osobiste kompetencje i zainteresowania. Ważną częścią naszej pracy jest również kształtowanie odpowiedzialności i umiejętności rozwiązywania konfliktów. Aktualnie w budynku, gdzie prowadzone są zajęcia, chcielibyśmy gruntownie wyremontować i wyposażyć dwa pomieszczenia: ➡️ Funkcjonalną salę zajęciową do przeprowadzania warsztatów kulinarnych. ➡️ Gabinet przystosowany do indywidualnej pracy z dziećmi. Na ten cel potrzebujemy 60 tysięcy złotych. Prosimy o Twoje wsparcie. Każda złotówka przyczyni się do stworzenia lepszych warunków dla naszych podopiecznych. Dziękujemy!

2 131,00 zł ( 3,33% )
Brakuje: 61 699,00 zł
Fundacja NA RATUNEK dzieciom z chorobą nowotworową
Fundacja NA RATUNEK dzieciom z chorobą nowotworową

Aby dzieci z chorobą nowotworową mogły lepiej znosić leczenie!

Pomóż dzieciom z nowotworami lepiej znosić leczenie. Wesprzyj program profilaktyczny pielęgnacji skóry. Leczenie nowotworów jest żmudne i często wywołuje poważne skutki uboczne. Chemioterapia nie tylko zabija komórki rakowe, lecz zdarza się, że prowadzi do poważnych zmian skórnych: nadżerek, rozstępów, groźnych infekcji, zapaleń i zakażeń, a nawet sepsy. Chore na nowotwory dzieci nie tylko więc cierpią ze względu na chorobę, lecz również przez następstwa bolesnego, lecz koniecznego dla ratowania życia, leczenia. Dlatego Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową zainicjowała w 2023 roku ogólnopolski Program profilaktyczny pielęgnacji skóry u dzieci leczonych onkologicznie. Jego celem jest zminimalizowanie skutków ubocznych leczenia i powstawania bolesnych ran, które długo się goją i sprawiają, że leczenie jest niekiedy tak samo wymagające jak zmagania z ciężką chorobą. Dzięki Programowi rodzic sam może pomóc własnemu dziecku. Program skierowany jest do dzieci i rodziców przebywających w klinikach oraz w szpitalach w całej Polsce. Powstał po to, żeby pokazać i uświadomić rodzicom i opiekunom, w jaki sposób mogą pomóc dzieciom, które zmagają się ze zmianami skórnymi i powikłaniami w leczeniu przeciwnowotworowym.  Chcemy edukować rodziców i uczyć ich zapobiegania jeszcze groźniejszym powikłaniom. W tym celu organizujemy spotkania informacyjne i prowadzimy szkolenia ze stosowania specjalnych preparatów, które rodzic może stosować samodzielnie, a które pomagają dziecku lepiej znosić leczenie - mówi Rafał Różewicz, specjalista ds. komunikacji i promocji w Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Na rany najlepsze specjalistyczne preparaty. Ulgę w znoszeniu trudów leczenia wśród dzieci przynoszą bowiem specjalistyczne preparaty, które służą do pielęgnacji skóry i przyczyniają się do szybszego gojenia się ran. Można je stosować po chemioterapii i radioterapii, jak również do wrażliwej skóry u wcześniaków, czy u dzieci zarażonych wirusami (np. wirusem półpaśca czy ospy wietrznej). Dodatkowo preparaty wykorzystuje się w leczeniu pocovidowym, a nawet polecane są osobom zdrowym, lecz ze słabą odpornością. Pomóż kupić niezbędny zestaw do pielęgnacji skóry. Niestety, pomimo szerokiego zastosowania, koszt pojedynczego zestawu dla dziecka to wydatek w wysokości 550 zł. Przy czym nastolatek, przy średnim dawkowaniu od 2 do 3 razy dziennie, w dwa dni musi zużyć aż takie 4 preparaty! Jednak systematyczne ich stosowanie pozwala nie tylko ulżyć dziecku w cierpieniu, lecz także zminimalizować skutki naświetlań podczas radioterapii już po 10 dniach (wszystko zależy jednak od organizmu, częstotliwości stosowania, dawki, rodzaju choroby i miejsca naświetlania). Wesprzyj Program i pomóż dzieciom lepiej znosić leczenie. Dlatego tak ważne jest, aby każdy mały pacjent miał szansę na łagodniejsze przechodzenie leczenia i otrzymanie niezbędnego zestawu preparatów. Dzięki niemu bowiem chore dzieci mają szansę skupić się na zmaganiach z  chorobą, a nie na zmaganiach ze skutkami leczenia przeciwnowotworowego.

2 107,00 zł ( 1,32% )
Brakuje: 157 468,00 zł
Ochotnicza Straż Pożarna Piwoń
Ochotnicza Straż Pożarna Piwoń

🔥 Strażacy z OSP Piwoń potrzebują Twojego wsparcia!

Jesteśmy druhami ochotniczej straży pożarnej i bez względu na porę dnia czy pogodę staramy się nieść ratunek mieszkańcom naszej gminy i nie tylko. Dzisiaj jednak znaleźliśmy się w trudnej sytuacji, sami potrzebując pomocy. Dlatego też uruchamiamy tę zbiórkę i zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie... Ochotnicza Straż Pożarna w Piwoni działa nieprzerwanie od dziewięćdziesięciu lat. Przejęliśmy tradycję i obowiązki od naszych ojców, a oni przejęli je od swoich ojców. Trudno w naszej miejscowości znaleźć kogoś, kto nie ma strażaka w rodzinie. Nasi druhowie cały czas się szkolą oraz podnoszą poziom swoich umiejętności. Jednak wiadomo, że nie samym wyszkoleniem strażak jest w stanie ratować ludzkie życie oraz mienie. Niezbędne jest do tego miejsce, w którym można trzymać sprzęt, czy organizować dodatkowe ćwiczenia dla druhów. Nasza remiza składa się z części bojowej, która przeznaczona jest na niezbędny sprzęt i jest ona utrzymywana przez gminę, oraz z dużej sali i kilku mniejszych pomieszczeń, z utrzymaniem których musimy radzić sobie sami. W poprzednich latach z chęcią wynajmowaliśmy salę oraz część kuchenną na imprezy okolicznościowe i nie tylko. Materiał telewizyjny o skomplikowanej sytuacji w OSP Piwoń https://tvn24.pl/ katowice/siewierz-piwon- strazacy-bez-pradu-bo-nie-placili-rachunkow-trwa- zbiorka-gmina-to-przez-zle- zarzadzanie-5731054  Niestety pomieszczenia te są w bardzo złym stanie, nie zachęcają już do wynajmu, a my od kilku lat nie jesteśmy w stanie ich wyremontować, ani opłacić niezbędnych mediów, aby móc dalej Was gościć. W związku z tym zwracamy się do Was mieszkańców oraz sympatyków naszej jednostki z prośbą o pomoc w zebraniu pieniędzy na pokrycie zaległych rachunków oraz kosztów odnowienia budynku. Druhowie z OSP Piwoń

2 102 zł
Fundacja Czas Kobiet
13:31:55  do końca
Fundacja Czas Kobiet

Nie jesteś sama! Pomóż nam walczyć o prawa kobiet!

Fundacja Czas Kobiet to organizacja przeciwdziałająca przemocy wobec kobiet i dyskryminacji oraz działająca na rzecz równości i poszanowania praw kobiet. Nie zgadzamy się na żadną formę przemocy. Wspieramy kobiety w drodze do niezależności, sprawczości i decyzyjności. Fundacja Czas Kobiet zajmuje się udzielaniem bezpłatnego wsparcia: - psychologicznego, - prawnego, - interwencyjnego kobietom doświadczającym przemocy fizycznej, psychicznej, seksualnej oraz ekonomicznej. Udzielamy także wsparcia dla kobiet z Ukrainy. Według naszych statystyk: ❗️ średnio jedna Kobieta odwiedza nas każdego dnia w naszej pracy, ❗️ średnio 150 konsultacji w miesiącu, ❗️ udzieliłyśmy w tym roku już ponad 1000 konsultacji dla kobiet z Polski i Ukrainy!  Zależy nam na działalności społecznej i kulturalnej na rzecz praw kobiet. W naszej fundacji regularnie organizujemy wystawy, koncerty, happeningi oraz spotkania z pisarkami, polityczkami, artystkami. Nasze działania - Prowadzimy grupy wsparcia dla kobiet pokrzywdzonych przemocą. - Realizujemy warsztaty rozwojowe dotyczące zdrowia psychicznego, seksualności, wyznaczania granic, asertywności oraz zajęcia arteterapii dla kobiet i dzieci. - Organizujemy również szkolenia prawne dla kobiet z zakresu prawa pracy, alimentów, regulacji kontaktów rodziców z dzieckiem i inne. W celu utrzymania naszej działalności i niesienia dalszej pomocy zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe. Nasze działania są niezwykle istotne dla kobiet, które o tę pomoc proszą. Aktualnie przeprowadzamy remont nowego lokalu.  Pilnie potrzebujemy środków na wydzielenie dodatkowego pomieszczenia do konsultacji, aby stworzyć optymalne warunki dla kobiet, które zwracają się do nas o wsparcie. Twój wkład przyczyni się do zapewnienia im jak najlepszej pomocy. Dziękujemy za wsparcie! Jesteśmy dostępni pod telefonem: 577 998 112 oraz pod adresem e-mail: biuro@czaskobiet.org Dziękujemy za każdą złotówkę! Każda pomoc ma znaczenie!

2 081,00 zł ( 2,44% )
Brakuje: 83 025,00 zł